Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 20. apríla 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Dôkazy večnosti

Zdroj: Ikar, redaktor: Sandy, pridané: 01.04.2016

BESTSELLER
Dôkazy večnosti
Zdroj obrázku: Ikar
 

Dôkazy večnosti je bestseller amerického autora a právnika, ktorý sumarizuje výsledky dlhoročných skúseností, vedomostí a štúdia v oblasti posmrtného života.
Objavte poučné, utešujúce a pravdivé príbehy Marka Anthonyho, ktorý pomáha ľuďom komunikovať so svojimi blízkymi v duchovnom svete.
Vydajte sa na povznášajúcu cestu, ktorá vás oboznámi so záhadami posmrtného života a zároveň odstraňuje strach a predsudky sprevádzajúce kontakty so svetom duchov.

Mark Anthony inteligentným a vtipným štýlom hovorí o posmrtnom živote, o rozhovoroch s duchmi, o karme, prevtelení aj o osvietení vnútorným
svetlom. Objasňuje také nepríjemné témy ako zločin, vražda, samovražda či pocity viny v pozostalých.
Prelomová kniha Dôkazy večnosti prekonáva priepasť medzi spirituálnym a vedeckým prístupom, predkladá duchovnú komunikáciu modernej dobe, znova ubezpečuje, že duša je nesmrteľná a že so svojimi blízkymi zosnulými sa opäť raz stretneme.

Anthony prináša nové termíny a koncepcie vysvetľujúce komunikáciu s duchovným svetom, pričom sa opiera o teoretickú fyziku, fyziológiu, teológiu a rôzne svedectvá. Kniha Dôkazy večnosti ponúka najmodernejší pohľad na posmrtný život.

Život človeka je večný. Všetci máme v sebe božské svetlo, a keď si to uvedomíme, zbavíme sa strachu z neznáma, z toho, čo nás čaká po smrti. Život sa smrťou tela nekončí. Práca Marka Anthonyho vedie k nevyhnutnému záveru, že dušu máme spojenú s vyšším vedomím, ktoré žije ďalej v inej dimenzii – v oblasti, kde existuje vyššia inteligencia a bezpodmienečná láska, ktorá nás privíta, keď dozreje čas, aby sme začali žiť inde
 
Prečítajte si úvodné slová Marka Anthonyho:
O kontaktoch s duchmi blízkych zosnulých rozprávajú milióny ľudí už od začiatku zaznamenanej histórie. Napriek všeobecne rozšírenej komunikácii s duchmi mnohí jej odmietajú uveriť, sú k nej skeptickí alebo ju pokladajú za niečo negatívne. Strach a povery sprevádzajúce komunikáciu s duchmi spôsobili, že mnohí si nechcú ani len pripustiť, žeby také niečo niekedy zažili. Našťastie takéto postoje sa menia a dnes milióny ľudí vyhľadávajú spojenie s milovaným zosnulým človekom prostredníctvom média.

Pracujem ako médium a umožňujem ľuďom žijúcim v hmotnom svete komunikovať s duchmi svojich blízkych. Som právnik a zároveň médium, známy pod menom Mark Anthony the Psychic Lawyer (právnik – médium). Mnohí si myslia, že tieto dve povolania si navzájom odporujú, no v oboch ide v skutočnosti o dôkazy – a táto kniha je o dôkazoch, ktoré som dostal zo života po smrti.

Ľudia chcú poznať odpovede na otázky: Čo sa stane, keď zomriem? Existuje život po smrti? Existuje nebo? Majú zvieratá dušu? Čo znamenajú posolstvá od duchov? Ako mi môže pomôcť komunikácia s duchmi? Je reinkarnácia skutočná? Môžete komunikovať s duchom človeka, ktorý sa už reinkarnoval? Čo ak zomriem a môj milovaný sa už reinkarnoval – znamená to, že sa s ním už nikdy nestretnem ani na druhom brehu?

Vynárajú sa aj ďalšie otázky: Môže to potvrdiť nejaká veda? Existuje diabol? Keď môj syn spáchal samovraždu, pôjde do pekla? Muža, ktorý zavraždil môjho starého otca, prepustili ako nevinného – ak existuje Boh, ako to mohol dovoliť?

Moja práca odpovedá na tieto otázky a eliminuje strach či povery, ktoré sprevádzajú duchovné kontakty. Svojím prístupom sa usilujem premostiť priepasť medzi spiritualitou a vedou. Vysvetľujem, že veda a viera sa navzájom nevylučujú, naopak, často sa dopĺňajú. Kvantová fyzika, fyziológia, genetika, vedecká teória, história a teológia spoluvytvárajú podmanivý štýl, ktorý slúži ako vedecký základ a teória na vysvetlenie takých javov, ako život po smrti, duchovná komunikácia, karma, reinkarnácia, osvietenie a to, čo nazývam „vnútorné osvietenie“ (osobné spojenie s Bohom).

Tento logický prístup čitateľa ubezpečuje, že Boh i nebo existujú, že duša je nesmrteľný, večne živý duch, že naozaj môžeme komunikovať s duchovným svetom a keď sa život na zemi skončí, opäť sa stretneme so svojimi blízkymi. Táto práca však zachádza ďalej ako iné knihy tohto žánru – tieto pravdy vysvetľuje do väčšej hĺbky a predstavuje realitu posmrtného života a duchovného kontaktu novým spôsobom.

Dôkazy večnosti vysvetľujú inovatívne, súhrnné, ezoterické koncepcie v ľahko zrozumiteľnom jazyku. Podnetné, pútavé a zavše aj humorné príbehy zo života čitateľa v každej kapitole poučujú, zabávajú, informujú a poskytujú mu útechu. Hlavnou súčasťou knihy je uzdravovanie, ktoré sa týka bolestnej témy smrti milovaného človeka. Táto práca prináša otázky smrti do 21. storočia – nanovo definuje chápanie života po smrti, ako aj technické aspekty komunikácie so svetom duchov. Nové termíny a pojmy predkladám logicky, postupne ich vysvetľujem, takže nadväzujú na pojmy predstavené v predchádzajúcich kapitolách.

Bol som vychovaný ako katolík a dokonca som uvažoval, či sa nemám stať kňazom. Aj keď som si nakoniec zvolil štúdium práva, celý život som uvažoval o Bohu a študoval som svetové náboženstvá. Pod pojmom Boh mám na mysli vieru vo vyššiu silu. Ľudia jej dali celý rad rozličných mien – Najvyššia bytosť, Jahve, Kristus, Brahman, Višnu, Budha, Jehova, Alah, Veľký duch, Svätý duch, Zdroj, alebo nekonečné svetlo. Ja som sa rozhodol, že túto silu budem volať jednoducho Boh.

Kniha Dôkazy večnosti je určená ľuďom všetkých náboženstiev. Nemôžeme hovoriť o živote po smrti, a pritom sa nevenovať Bohu a spôsobu, akým ho chápu svetové náboženstvá, ako vysvetľujú podstatu neba alebo druhého brehu, reinkarnáciu a komunikáciu s duchmi. Je celkom možné, že konečným cieľom vedy je objavenie Boha. Keď pochopíme zákony spirituality a dokážeme správne interpretovať posolstvá a dôkazy od duchovných bytostí, možno k tomu urobíme prvý krok.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:
Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 6 rokmi
Necelých päť rokov po podmienečnom prepustení zomrel Titus Zeman na následky mučenia a väznenia v Bratislave. Slovensko má v novodobých dejinách zatiaľ štyroch blahoslavených.
pred 3 rokmi
Vystúpenie legendy swingu a rock&rollu Paula Anku v Bratislave sa blíži.
pred 7 rokmi
Máj bude plný originálnej ženskej hudby, albumy vydávajú dve divy: KIMBRA a REGINA SPEKTOR.
pred 8 rokmi
Exkluzívna štúdia Race Touareg 3 Qatar je civilnou verziou špeciálu, ktorý presvedčivo zvíťazil v tohtoročnej Rally Dakar.
pred 6 rokmi
AVG vie, na čo si dať pozor počas dovolenky na lyžiach
pred 6 rokmi
Desiaty jubilejný ročník Autoslide sľubuje v Divízii 4x2 ozaj veľmi vyrovnané súboje. Takmer polovica jazdeckého poľa môže pomýšľať na víťazstvo!
pred 5 rokmi
Depeche Mode. Dve slová, ktoré predstavujú pekelne krásne hudobné dedičstvo. Po 33 rokoch, 13 štúdiových albumoch a viac ako 100 miliónoch predaných nosičov po celom svete, dokazuje kapela z Essexu, že celý ich úspech nie je žiadna náhoda.
pred 4 rokmi
Slovenský premiér Robert Fico podporuje v rámci boja proti terorizmu návrh, aby existoval register cestujúcich v lietadlách.
pred 8 rokmi
Wheelsandmore vytvoril pre majiteľov tohto vzrušujúceho roadsteru tuningový program.
pred 8 rokmi
... a kde ostala zábava, chlapci?

 
 
 

NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
Desmod prichádza s absolútnou novinkou!
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT
štvrtým štúdiovým albumom, ktorý vydá v októbri.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT