Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 19. augusta 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Po zániku Zeme - nebezpečenstvo je skutočné

Zdroj: © Server.sk, redaktor: pb, pridané: 14.06.2013

Otec Cypher Raige (Will Smith) a syn, teenager Kitai Raige (Jaden Smith) núdzovo pristanú na teraz nepoznanej a nebezpečnej Zemi po tom, čo ju pred 1000 rokmi po katastrofe opustilo ľudstvo.
Po zániku Zeme - nebezpečenstvo je skutočné
Zdroj obrázku: Internet
 

Otec Cypher Raige (Will Smith) a syn, teenager Kitai Raige (Jaden Smith) núdzovo pristanú na teraz nepoznanej a nebezpečnej Zemi po tom, čo ju pred 1000 rokmi po katastrofe opustilo ľudstvo. Cypher je vážne zranený a Kitai sa musí vydať na nebezpečnú púť v snahe vyslať signál o pomoc.

Púť na ktorej je nútený čeliť nezmapovanej krajine, zvieratám, ktoré v súčasnosti planétu ovládajú, a nezastaviteľnému mimozemskému stvoreniu, ktoré pri havárii utieklo. Ak chcú mať otec a syn aspoň nejakú nádej na návrat domov, musia sa naučiť spolupráci a vzájomnej dôvere.

Film Po zániku Zeme sa odohráva viac než tisíc rokov v budúcnosti - respektíve tisíc rokov po tom, čo bolo ľudstvo nútené opustiť svoj jediný doterajší domov. "Zem sa jednoducho ľudí chcela zbaviť," popisuje Jaden Smith, ktorý predstavuje Kitaia Raiga, mladíka, núteného čeliť nástrahám nehostinnej krajiny po tom, ako jeho kozmická loď stroskotá na zakázanej planéte. "Tsunami, jedovatý vzduch, otrávená voda, nebezpečné jedlo, extrémne počasie - bolo to, ako by si Zem povedala, že už toho má dosť a chce, aby ľudia odišli niekam inam, a oni presne toto urobili."
Po zániku Zeme - trailer

Ich novým domovom sa stala planéta Nova Prime, na ktorej neexistuje žiadna slávnejšia rodina ako práve Raigeových. Kitaiov otec, Cypher Raige - v podaní otca Jadena Smitha, Willa Smitha - sa stal legendárnym generálom rangerov, čím súčasne nastavil vzor, ktorému by sa Kitai chcel vyrovnať ... ale nejde mu to podľa plánov. "Kitai je pod veľkým tlakom, aby sa vyrovnal svojmu otcovi," myslí si Jaden Smith. "Navyše sa viní zo smrti svojej sestry - zomrela pred mnohými rokmi pri útoku, o ktorom sa Kitai domnieva, že mu mohol zabrániť - a je presvedčený, že aj jeho otec ho z jej smrti viní. Takže ich vzájomný vzťah je narušený a Kitai sa ho snaží dať do poriadku, snažia sa až príliš o to, aby si získal rešpekt a uznanie svojho otca."

Cypher sa vracia domov po ďalšom dlhom období v službe, aby sa dozvedel, že sa Kitaiovi vypomstila jeho prehnaná horlivosť a pri svojom prvom pokuse o vstup medzi rangerov zlyhal. "Kitaiova matka navrhne, aby ho Cypher vzal na výlet, aby spolu strávili nejaký čas a prekonali priepasť, ktorá medzi nimi vznikla," opisuje Will Smith. "Ale naša loď stroskotá na tom najnebezpečnejším mieste vo vesmíre, kde sa človek môže ocitnúť - a tým je Zem."

Réžia: M. Night Shyamalan
Hrajú: Jaden Smith, Will Smith

Premiéra: 13. jún 2013
istribuuje:ITA Film (spracované z materiálov distribučnej spoločnosti)

Po zániku Zeme plagát


Filmové DVD z Filmový.sk:


Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:Dnes.Server.sk
Dnešné horúce témy »


Profi Systems® - plastové okná a dvere novej ge...
Tehotenské testy, testy na drogy, HIV, HCV, hem...Vykonávame elektroinštalácie (i menšieho rozsa...

Umelecký kováč Ján Kaniansky z Handlovej hľadá ...
Hľadáme do novootvoreneho Hotela v Senci manažé...
Sme spoločnosť ktorá spolupracuje s mezdinarodn...

110 000.00 €
Na predaj byt, 3 izby, rozloha 69 m2
75 000.00 €
Na predaj rodinný dom, rozloha 120 m2
133 000.00 €
Na predaj byt, 3 izby, rozloha 72 m2

Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 5 rokmi
Tieto ryby si dokážu zapamätať intenzitu magnetického poľa miesta, kde po prvý raz vplávali do oceánu a k tomuto miestu sa vracajú, keď dosiahnu pohlavnú dospelosť.
pred 5 rokmi
Je to v Indii najhorší prípad za posledné desaťročie.
pred 6 rokmi
Mnoho ľudí v dnešnej dobe sa ráno nemôže na jedlo ani pozrieť. Ich jediný zdroj rannej energie je rýchlo vypitá šálka kávy. A netýka sa to iba dospelých ľudí.
pred 4 rokmi
Skvelé výkony hudobníkov, legendárny album a zaplnený bratislavský klub MMC. Tak to vyzeralo na koncerte Vladimíra Mišíka v Bratislave.
pred 3 rokmi
Nakúpiť a zaplatiť dobrým skutkom v online Obchode pre optimistov môžu záujemcovia prostredníctvom stránky www.facebook.com/NadaciaOrange, a to od soboty 22. marca až do 7. apríla 2014.
pred 5 rokmi
Vyštudovaný madridský právnik zaspieva na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu, známom aj ako Slovnaft aréna.
pred 5 rokmi
Členovia českej Akadémie populárnej hudby o víťazoch rozhodnú priamo počas ceremoniálu, ktorý sa bude konať v sobotu 16. marca v Priemyslovom paláci na pražskom Výstavisku.
pred 4 rokmi
Vlasta Redl v súčasnosti vystupuje už dva roky takmer výhradne so svojou novou sprievodnou skupinou, v ktorej s ním hrajú špičkoví českí a slovenskí inštrumentalisti.
pred 5 rokmi
Prvé hudobné dieťa kapely Cosmetica, materiál sa nahrával od minulého roku v štúdiu Babylon a nahrávka vznikala pod producentským dohľadom Juraja Kupca, takže to bol producentský dohľad na výsosť špičkový.
pred 5 rokmi
Aj napriek dobe, v ktorej žil, mal odhodlanie a vlastné vnútorné presvedčenie, že na ochorenia sa nemusí zomierať, pretože na všetko musí existovať účinné riešenie.

 
 
 

Dara Rolins má nový album - ETC
Dočkali sme sa a je fantastický!
Dara Rolins má nový album - ETC
Dara Rolins má nový album - ETC
Dočkali sme sa a je fantastický!
Dara Rolins má nový album - ETC
Novinka od Imagine Dragons - Evolve už čoskoro!
Ak milujete skvelú hudbu, tak máme pre vás super novinku.
Novinka od Imagine Dragons - Evolve už čoskoro!
Novinka od Imagine Dragons - Evolve už čoskoro!
Ak milujete skvelú hudbu, tak máme pre vás super novinku.
Novinka od Imagine Dragons - Evolve už čoskoro!
Nový album IVANA MER Early Works
Prečítajte si viac o tomto albume.
Nový album IVANA MER Early Works
Jedna z najúspešnejších českých skupín Chinaski vydáva nový albumNení nám do pláče.
Produkcie sa opäť ujal Greg Haver, ktorý stojí i za mimoriadne úspešnou poslednou nahrávkou Rockfield.
Jedna z najúspešnejších českých skupín Chinaski vydáva nový albumNení nám do pláče.